לכולנו יש חלומות, לכל ההורים, לכל האוטיסטים. יום יום אנו מנהלים מאבקים, לעיתים פוחדים מחשיפה, פוחדים מה יגידו אחרים, לעיתים פוחדים מההתמודדות. מה שלרוב הוא מובן מאליו, עבור אדם על הספקטרום זה חלום שבצידו מאבק.

רימון טובין

אין סוף בחזקת אין סוף זה קצת לעומת כמה שרימון אוהב את יובל. רימון הוא מנהל פרויקטים שבמשך 20 שנה לא חדל בלהשקיע ביובל את כל שהיה בידו, חרף כל האתגרים המורכבים שניצבו בדרכם הארוכה. יובל הוא בחור עם תחושת מסוגלות אין סופית ועם חלומות שיכלו למלא אירוע פתיחה של אולימפיאדה. רימון ואשתו לא נותנים ליובל לחלום לבד, עם לוקחים אותם וחושבים איך ליישם. בעקבות חלומו של יובל להקים חוות זברות, רימון יזם ההאקוטיזם, שכבר הפך לאירוע שנתי, בו מתחרים יזמים במטרה לפתח פתרונות ישימים לאתגרים שחווים ילדים ובוגרים על הספקטרום האוטיסטי ומשפחותיהם. אז אל תפחדו לחלום, אל תפחדו להיות החולמים. אוטיסטים יכולים לעשות הכל אם רק מקשיבים ולומדים איך.

שרון מישקובסקי

אמא של אביב ופעילה בזירה של ההורים לילדים עם צרכים מיוחדים, ואשה מיוחדת בפני עצמה. יש לה חלום שחייבים להגיד את האמת, הוא הבקשה הכי בסיסית שיש לכל אדם בעולם - שבכל מקום שאביב ילך הוא יפגוש אנשים שרוצים לקדם אותו ולא להשאיר אותו באותו המקום. אי אפשר שלא להתרגש ממנה.

במסגרת יוזמה של "המשרד לענייני אוטיסטים", הורים ואנשים על הספקטרום מספרים על העתיד. במשך דקה הם משתפים באתגרים ובחלומות – לתעסוקה, לשילוב, לזכויות, לחברה, להכשרה, לזוגיות, לצבא ועוד. כל אחד ואחת לפי דרכו או דרכה מספרים מה הם היו רוצים שיהיה, נותנים לאנשים אחרים תקווה, יוצרים הזדהות, עוזרים להבין את המשמעות ולא מפחדים להיות החולמים.